همه دسته بندی ها

دربارهی ما

Suzhou AZA Clean
شرکت فناوری الکتریکی، با مسئولیت محدود

یک تولید کننده و صادر کننده حرفه ای نظافت است
تجهیزات

معرفی شرکت

Suzhou AZA Clean Electric Technology Co., Ltd یک شرکت جاروبرقی برجسته است و در توسعه محصول، ساخت و کنترل کیفیت تخصص دارد. این در سال 2009 تاسیس شد و در سوژو، شهری زیبا در نزدیکی شانگهای قرار دارد.

مساحت این شرکت 10000 متر مربع شامل کارخانه قالب گیری تزریقی، کارخانه مونتاژ و آزمایشگاه می باشد. و دارای گواهینامه استاندارد تجاری و اجتماعی BSCI و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 است. اکنون دارای ظرفیت سالانه 1,000,000 VC با 4 خط مونتاژ و بیش از 150 پرسنل حرفه ای کاملاً درگیر است. و همچنین دارای تیم حرفه ای و فنی سطح بالا، تجهیزات پیشرفته تولید جاروبرقی و تجهیزات تست است.

محصولات دارای گواهینامه بین المللی UL / ETL / GS / CE / CB / RoHS / EMC / LVD هستند. و فروش داغ در اروپا، آمریکا، استرالیا، آسیا و سایر کشورها و مناطق. آنها توسط مشتریان در سراسر جهان بسیار تحسین می شوند.

همکاری OEM و ODM می تواند ارائه شود. خوش آمدید از ما دیدن کنید و همکاری خوبی داشته باشید.

تاریخچه توسعه

محصولات ما در اروپا، آمریکا، استرالیا، آسیا و سایر کشورها و مناطق به خوبی فروخته می شود. به شدت توسط مشتریان در سراسر جهان تحسین شده است.

تاریخچه توسعه
2009

کارخانه تزریق در سوژو و تامین کننده قطعات تزریق پیدا شد. با دستگاه های تزریق 9 عدد، ما روزانه 10,000 قطعه تزریق را تامین می کنیم. این تجربه باعث می‌شود که درباره صنعت بیشتر بدانیم و اطلاعات بیشتری در مورد زنجیره تامین‌کننده جمع‌آوری کنیم.

2010

تجارت صادرات و واردات را شروع کرد و دفتر و نمایشگاه خود را تأسیس کرد

ما به علی بابا می پیوندیم تا جاروبرقی را عرضه کنیم و تامین کننده طلا را در علی بابا برنده شویم. ما همچنین برای توسعه مشتریان بیشتر در نمایشگاه کانتون و سایر نمایشگاه ها شرکت می کنیم.

2016

با تشکر از حمایت مشتریان، ما کارخانه تولید خود را در سوژو ایجاد می کنیم.

این کارخانه دارای 2 خط تولید با بیش از 11 عدد محصول می باشد. و ما بخش بازاریابی، بخش تحقیق و توسعه، بخش تولید، بخش QA و بخش اداری را با 80 پرسنل توسعه می دهیم.

در این سال، ما 4 عدد محصولات جدید را توسعه می دهیم. همچنین سفارش Electrolux و ALDI را دریافت کنید، که باعث می شود تجربه بیشتری از سفارش تبلیغات و مشتری برند داشته باشیم.

2017

به پایگاه جدید ما بروید، ساختمان جدید با 2 طبقه. در مجموع دارای 4 عدد خط تولید، 150 عدد پرسنل و 18 عدد محصولات می باشد. به جارو شارژی اختصاص دهید، ما 20 عدد مشتری جدید اضافه می کنیم.

2019

با تمرکز بر جارو شارژی و مشتری آنلاین، ما لوله تلسکوپی را برای جارو شارژی توسعه می دهیم، که به مشتری کمک می کند تا 3 دلار در هر قطعه صرفه جویی کند و 50٪ سهم بازار را به دست آورد. این به ما کمک می کند تا در سال 2019 شرکت های تنظیم شده باشیم.

2020

آزمایشگاه خودمان را تأسیس کنیم و بیش از 15 عدد دستگاه تست مخصوص جارو شارژی و جاروبرقی موپ داریم، شامل دستگاه تست عملکرد، دستگاه تست قابلیت اطمینان محصول، تست عمر موتور، دستگاه تست قابلیت اطمینان برس. همچنین آزمایشگاه ABR، سناریوهای استفاده از مشتری را شبیه سازی می کند، آزمایش های کاربردی قابلیت اطمینان را انجام می دهد.

افتخار ما

کیفیت مهمتر از کمیت است

BSCI
EMC
GS
ISO9001
LVD
نائل شدن
سازگار با استاندارد RoHS
UN38.3
گواهی حمل و نقل دریایی

شرکای خرده فروش

ما فروش داغ در اروپا، آمریکا، استرالیا، آسیا و سایر کشورها و مناطق را داریم. آنها بسیار مورد تحسین قرار می گیرند
مشتریان در سراسر جهان.

شرکای خرده فروش

محصولات کلیدی

تماس با ما

لطفا برای هر گونه سوال یا مشاوره با ما تماس بگیرید

دسته بندی های داغ